Druga rocznica :)
Dodane przez Harry dnia Maj 26 2009 21:18:30
Jak już ostatnio wspominałem mija dziś 2 rocznica odkąd gra Forest Valley zaczęła powstawać. Rok temu niewiele pokazałem wam nowego, aby uczcić ten dzień, bo nie miałem co :) Ale dziś jest inaczej, ponieważ przygotowałem dla Was aż trzy niespodzianki :) Aby je zobaczyć kliknijcie w Czytaj więcej :)
Rozszerzona zawartość newsa
Na początek trochę o wersji 0.14. A więc skończyłem AI, dodałem bronie palne i możliwość strzelania nimi. Teraz potrzeba jeszcze dać możliwość ataku innym "sprzętem" oraz poprawienie szeregu błędów, które rozpisałem sobie na kartce :) Ale żeby moje słowa nie były puste pokazuję wam mnóstwo nowych screenów:

Broń palna:Ślady po kulach:Moment kiedy dostajemy obrażenia:Śmierć bohatera (widok FPP):Śmierć bohatera (widok TPP):AI/SI w akcji (tylko mam takie modele xD):Ucieczka przed przeciwnikami:
Dodatkowo mam też dla was specjalną tapetę reklamującą grę przygotowaną przez naszego grafika 3d - CzołGistę:

Free Image Hosting at www.ImageShack.usA teraz ostatnia z niespodzianek, która mam nadzieję najbardziej Was ucieszy!


Oddaję w Wasze ręce w pełni grywalną wersję gry Forest Valley w wersji 0.13!!!
Oto link:

Kliknij tu!

Dodam, że ta wersja jest dość uboga, ale myślę, że da dużo frajdy tym, którzy na nią czekali. Zalecam przeczytanie pliku Readme.txt , w którym opisałem wszystkie potrzebne rzeczy aby uruchomić grę. W razie problemów piszcie na forum w dziale Forest Valley - gra/Problemy z grą oraz wyrażajcie swoje opinie i uwagi na temat tej wersji

Miłego grania!!!