Parę drobnych informacji
Dodane przez Harry dnia Marzec 02 2010 21:28:07
Ponieważ poprzedni news był już wystarczająco uaktualniany pozwoliłem sobie napisać nowy z paroma informacjami dotyczącymi gry:

1. Jak już zapewne większość z Was wie problem z drzewami został zażegnany. Dorzuciłem też parę modeli grzybów, kamieni i innych elementów otoczenia, które dodadzą więcej detali całemu światu gry. Dołączam do tego 2 screeny:2. Uaktualniłem dział Broń, który znajdziecie tutaj. Jak zapewne zauważycie pojawił się parametr Siła, który jest jednym z głównych parametrów decydujących o sile zadanych obrażeń. Założyłem na forum nowy wątek, w którym chciałbym abyście pisali co sądzicie o sile poszczególnej broni. Jeżeli uważacie, że dana broń powinna mieć inną wartość siły napiszcie dlaczego należy ją zmienić. Miło też będzie jeśli zaproponujecie własną wartość siły dla tej broni :)

Wątek znajdziecie pod tym adresem.

3. Zacząłem dodawać do gry pewną nową funkcjonalność, którą planowałem dodać po wersji 0.14. Ale ponieważ, czekam na modele a zastój nie jest czymś czego chcemy postanowiłem ją dodać. Myślę, że się Wam spodoba. Więcej informacji wkrótce. Dodam, że ma to coś wspólnego z punktem 2 dzisiejszego newsa, więc będzie miło jeśli uzyskam jak najwięcej uwag i opinii :)