Nareszcie!
Dodane przez Harry dnia Kwiecień 01 2010 12:59:42
Mam dla Was dziś bardzo dobrą wiadomość:

!!!Wersja 0.14 została ukończona!!!

Linki do pobrania znajdziecie po kliknięciu na Czytaj więcej :D
Rozszerzona zawartość newsa
PRIMA APRILIS xD


Dziś niestety jeszcze nie mam dla Was aż tak dobrych informacji :D Ale podejrzewam, że wersja 0.14 będzie gotowa na wakacje.

Przejdę teraz do właściwego newsa i na początek parę dobrych informacji i screenów:

1. Poprawiłem w grze wiele tekstur dodając im więcej realizmu i szczegółów. Zdjęcia dla porównania:

=>

2. Poprawiłem również wygląd większości particli:

=>

3. Dodany jest również w pełni działający system zdobywania doświadczenia, awansowania na kolejne poziomy (maksymalnie 20) oraz minimapka:Parametr Strength wpływa na obrażenia zadawane wręcz oraz zwiększa minimalne obrażenia zadawane przez dowolną broń. Parametr Dexterity zwiększa prędkośc biegu naszego bohatera, natomiast parametr Vitality zwiększa liczbę punktów życia oraz ich regenerację.

4. Zostało rozbudowane AI przeciwników. Teraz oprócz zwykłych więźniów po terenie Forest Valley, będą przechadzać się strażnicy, którzy zaatakują nas tylko wtedy kiedy to my ich pierwsi zaatakujemy lub gdy nocą uruchomimy alarm w więzieniu.

I tak na dodatek trzy screeny:A teraz mam dla Was ostatnią wiadomość, która chyba nie jest już tak dobra. Robię przerwę z Forest Valley od dziś do prawdopodobnie końca maja, ponieważ mam matury i chyba najwyższa pora aby się wziąść za ostre powtórki ^^ Do tego czasu powinienem mieć już wszystko na co czekam (modeli się nie doczekałem to je sam zrobiłem xD teraz tylko potrzebna jest do nich tekstura), dlatego też napisałem na początku newsa, że 0.14 powinna być gotowa już w te wakacje.